ALEJE 2015 - 14. Mezinárodní žonglérská a divadelní dílna (14th International Juggling-Theatre Workshop)

( informeel ook wel ALEJE 2015 genoemd)

All juggling events in 2015
Juggling events in Tsjechische Republiek‎, 2015

Wanneer:

zaterdag, 15 augustus 2015 to vrijdag, 21 augustus 2015

Waar:

Chaloupky, Kněžice 109

Website:

http://www.divadlokufr.cz/aleje/?lang=en

Informatie

ČESKY:

Žongléry, kejklíře, divadelníky a všechny ostatní zájemce srdečně zveme k účasti na 14. ročníku dílny Aleje 2015, který se letos uskuteční na zámečku Chaloupky nedaleko Brtnice na Vysočině!

Jako hlavní lektor přislíbil účast famózní francouzský žonglér Guillaume Martinet, člen Compagnie Defracto

V programu vedlejších dílen se můžete těšit na divadelní, pohybové, žonglérské či relaxační workshopy Divadla KUFR alias Adély Kratochvílové a Dáši Trávníkové. Doufáme také v příjezd specialisty na pantografii – Franze Bauera a jeho milé kolegyně Lizy. Dalším zpestřením snad budou i letos další dílny dobrovolných lektorů z řad účastníků Alejí…

Tento termín nenavazuje na žonglérské setkání v Německu, nicméně i tak bude možnost se poslední víkend v srpnu vypravit na 21. Česko-německé setkání žonglérů a kejklířů do Waldmünchenu. Pro zájemce plánujeme opět zajistit autobus na “sběrné trase” Brno-Vysočina-Praha-Plzeň”.


===========================================

ENGLISH:

We heartily invite all jugglers, theatre fans and performers to participate in the 14th year of the ALEJE intensive workshop that will take place in a new area of the Chaloupky castle for the first time!

Amazing French juggler Guillaume Martinet, a member of Compagnie Defracto will be the main instructor this year!

In additional workshops you will find theatre, movement, juggling or relaxation workshops by KUFR Theatre alias Adéla Kratochvílová and Dasha Trávníková. We also hope that the “pantography specialist ” Franz Bauer” and his lovely colleague Liza will arrive. Another attractive point will also hopefully be other spontaneous workshops by Aleje participants…

The second weekend after Aleje the traditional Czech – German Juggling Convention in Waldmünchen takes place. We are planning to arrange a bus from the Czech Republic (following the usual road Brno-Jihlava-Prague…). More info about the Waldmünchen convention.

Wie zijn er geweest

Vind ALEJE 2015 op andere plaatsen op the Edge

Bekijk trivia ( 0 )